Czabán Általános Iskola és Óvoda

Elnök Igazgató: Varga László

Általános Iskola Intézményegység:

Cím: 1152. Budapest, Széchenyi tér 13.

Telefon/Fax: 06-1/307-6312, 06-1/306-8056

e-mail: czaban.gepterem@hdsnet.hu

Honlap: www.server.czaban-bp.sulinet.hu

Intézményegység vezető: Verebély Gyula

Intézményegység vezető helyettes: Gyeneiné Szederkényi Zsuzsa

Iskolatitkár: Horváth A. Tünde

Szakmai munkánk és programunk fő jellegzetessége az egészséges, harmonikus személyiségfejlesztés, melyet egyéni és csoportmunkában a kooperatív tanulási technikákat alkalmazva valósítanak meg pedagógusaink.

Kiemelt figyelmet fordítunk a sport, az emelt szintű angol és a számítástechnikai ismeretek oktatására, illetve lehetőség van helybeni zenetanulásra. Intézményünkben többféle szakkör is működik, amely mindenki számára elérhető (internet, rajz - batik, színjátszó, kreatív, kémia, környezetvédő, háztartástan, vöröskeresztes, énekkar, természetismereti).  DSE foglalkozásaink ingyenesek: labdarúgás, asztalitenisz, kosárlabda, karate, kerékpáros és túra szakosztály.

Bővebb információ a fenti e-mail címen érhető el.

Óvodai Intézményegység központi óvoda:

Czabán Általános Iskola és Óvoda

Klapka Óvoda

Cím: 1154. Budapest, Klapka u. 27.

Telefon/Fax: 06-1/307-6374

Honlap:  www.klapkaovoda.fw.hu

e-mail: klapkaovi@freemail.hu

Intézményegység vezető: Végváriné Kékhegyi Erika

Tagóvoda vezető: Bokáné Balogh Zsuzsa

Óvodatitkár: Tölgyesiné Sándor Zsuzsa

A játékot, a játékosságot tekintjük a legfontosabb fejlesztési formának. Tevékenységeinket játékba ágyazva tervezzük. Nevelési céljainkat vegyes életkorú csoportokban valósítjuk meg.

Kiemelt feladatunknak tarjuk a hagyományörzést és a népi kismesterségekkel való ismerkedést. Óvodánkban egy jól felszerelt kézműves műhelyt alakítottunk ki, ahol gyakorolhatják a gyermekek az alapvető fogásokat és az anyagok használatát (agyagozás, batikolás, nemezelés, szövés, fonás).

A szülők és a gyermekek igényeinek megfelelően változatos programokat ajánlunk.

Bővebb információ az óvoda honlapján található.