Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Óvodánkat családi házból alakítottuk ki 1950-ben. Két nagy és egy kis foglalkoztatóban tevékenykednek gyermekeink. Kiemelt nevelési terület a mozgásfejlesztés. Intézményünkben rendszeres foglalkozásokat tart a logopédus, s szükség szerint a szülők rendelkezésére áll a gyermekpszichológus is.

Gyermekeink nagycsoportos korukra a népi hagyományokat megismerve elsajátítják a szövés, a fonás, az agyagozás technikáját. A környező világ tevékeny megismerésére nevelés keretében minden évszakban közös kirándulást szervezünk, valamint rendszeresen ellátogatunk a Fővárosi Állat - és Növénykertbe. Udvarunk mind a négy oldalról védett, melyen az árnyat adó gyümölcsfák, fenyőfák alatt fantasztikus játékra van lehetőség. Itt figyelhetik meg  gyermekeink a természet változásait, a növények fejlődését.

Pedagógusaink mottója:

"Ez az óvoda azt bontakoztatja ki és erősíti a gyermekekben, ami belőle fakad."

Kép